Milí hosté, zde naleznete veškeré důležité ifnormace, které Vás budou zajímat při příjezdu a to aktuálně , ale i třeba po celý rok. 

Ale milí hosté,  myslete na to, že jsme tady pro vás, moc se na vás těšíme a proto jsme zkusili místo rozsáhlých právních  výkladu vám sdělit stručně podmínky pro ubytování. A konečně jsou takové, které nejsou natolik zatěžující, jak tomu bylo ještě před nedávnem.(Uff..)  Tak na ně mrkněte a nebojte se nás vyptat, pokud nebudete něčemu rozumět.

Jsme tady pro vás. Vy jste naším chlebem i radostí.

 

 • Poskytovat ubytovací služby bude možné všem dle  následujících podmínek a věřte, že do jedné z nich se trefí každý:

   1. Nemá žádné příznaky onemocnění a splňuje jednu z následujících podmínek: 
   2.  absolvoval nejdéle před 7 dny PCR test s negativním výsledkem
   3. absolvoval nejdéle před 72 hodinami antigenní test na veřejném odběrovém místě s negativním výsledkem
   4. prošel alespoň první dávkou očkování proti onemocnění covid-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní
   5. prodělal laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula doba izolace a od prvního pozitivního antigenního nebo PCR testu neuplynulo více než 180 dní.
   6. Prokáže potvrzením od zaměstnavatele, že absolvoval nejdéle před 72 hodinami samotest s negativním výsledkem.
   7. doloží čestné prohlášení, resp. čestné prohlášení jeho zákonného zástupce(rodič), že ve škole absolvoval nejdéle před 72 hodinami samotest s negativním výsledkem.
   8. no a pokud ani jedno z toho nechcete řešit nebo nemáte možnost, podstoupíte preventivní antigenní samotest při vstupu do provozovny  (postačí tedy u rodičů a test stojí 100kč na osobu). Děti se netestují, postačí čestné prohlášení, že jsou testovány viz bod.č. 7.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
   Vše na světě má řešení a dovolená je akt, který má být na pohodu a odpočinkový. Tak na to nezapomínejte a starosti nechte na nás. Jsem tu pro vás.smajlík úsměv

Restaurace v ubytovacích zařízeních mají výjimku z obecného zákazu provozu stravovacích zařízeních, pokud poskytují stravování pouze pro ubytované hosty a jsou tedy plně k dispozici (pouze vám, naším hostům, což je vlastně prima zpráva)

 

A co když se svět začně opět v budoucnu točit po zpátku a bláznit? V případě vládního nařízení o omezení ubytovacích služeb přecházíme automaticky na nájemní smlouvu, popř. si můžete svůj pobyt vybrat v náhradním termínu do konce roku 2021 v případě standardního provozu. Wellness a bazény jsou pro vás k dispozici v privátním režimu a stravování je i nadále možné využít výdejním okénkem.

I nadále platí, že na zběsilost této doby platí nejvíce vnitřní pohoda a čerstvý vzduch. Obojí u nás máme přebytek a umíme exlusivně zajistit přímo v srdci Národního parku Podyjí.Tedy nezoufejme a zůstaňme v klidu, nad věcí a ve spojení.  aktualizováno 4.6.2021

 

Informace níže pro přijíždějící hosty, které jsou platné po celý rok.

Ubytování

Pro obě ubytovací zařízení  (Babyhotel Karolínka i Babymlýn) je společná recepce v Babymlýně, kde obdržíte klíče a veškeré informace k vašemu pobytu. Adresa je Mlýnská 57, 671 03 Vranov nad Dyjí.   (A prQR kod recepce mapaotože jsme pro google moc mladí, tak s navigací je trochu potíž. Stačí kliknout  nebo vyofit QR kod a nechat  se navigovat.

 

Chec IN (možnost ubytovat se)  začína od 14 hod. (červenec a srpen od 15 hod.) Proč? To proto, abychom stihli vše přichystat, vydesinfikovat a zajistili vám dokonalý komfort, který si zasloužíte. 

Chec OUT (ukončení ubytování) do 10 hod. (ale pokud máte chuť si ještě skočit po snídani do wellness, domluvte se na recepci). I cesta má být součást dovolené, nikoliv utrpením, tak na to nezapomeňte.

Úhrada

Při příjezdu se hradí zbylá část ubytování. Veškerá konzumace, služby spojené s ubytováním můžete čerpat na své číslo pokoje a hradí se až při odjezdu.  V den odjezdu je pro vás na recepci připraveno vyúčtování od 9.30h. Kdo se chce vyhnout zbytečnému čekání, je možné si vyžádat účet již den předem na recepci (doporučujeme vzhledem k většímu počtu hostů v hlavní sezóně). 

Platí se hotově. Proč? Protože banky stále zdražují nám podnikatelům poplatky. Protože 1min od nás je bankomat. A protože krom bank platíme i softwar.frimám za tuto volbu. Raději nebudeme zdražovat a promítat tyto náklady do ceny ubytování vám hostům, za které jsme moc rádi a zachováme ceny. Odkaz na bankomat je zde.(stačí opět jen kliknout a sami vidíte vzdálenost od recepce).

Nabídka služeb

Při příjezdu obdržíte veškeré informace u paní recepční, nicméně ty stejné uvádíme i zde, abyste byli dokonale připraveni užít si svou dovolenou v maximální míře.

Wellness

K dispozici máte wellness centrum, kde je přichystána sauna, swim spa (vířivka s bazénkem) a ve vnitřním traktu pak vyhřívaný slaný bazének. Swim spa a sauna je místo určeno jen pro jednotlivé rodiny, poté jsou řádně vydesinfikovány a připraveny pro další vstupy. Více informací naleznete na našich webových stránkách pod "wellness a služby".

Parkování

Hosté v Babyhotelu Karolínka mají parkoviště přímo před ubytováním  a je vyhrazeno pouze pro hosty Babyhotelu Karolínka. Je placené 20kč za den a počet míst odpovídá počtu pokojů. 

Hosté v Babymlýně mohou krátkodobě zaparkovat přímo u vstupu do Babymlýna, po vyložení věcí je nutné vozidlo odstavit na našem vyhrazeném parkování v blízkém okolí od ubytování. Je to z důvodu krajinného rázu NP Podyjí a současně i památkové zóny, kdy zkrátka vozidla se již do těchto zón nemohou vejít při současném stavu vozidel. Současně je nezbytné zajistit i pro ostatní příjíždějící hosty prostor pro vyložení, aníž by omezili provoz v okolí. Prosíme  tedy  o respektování dočasného parkování. Mapka parkování k dispozici v recepci.

Pokud vlastníte elektromobil jste na správném místě, protože přímo u Babymlýnu je k dispozici rychlonabíječka. Více informací zde.

Provoz recepce

Recepce je tedy společná pro obě zařízení a je v provozu denně od 7-19h (při běžném provozu). Po tuto dobu můžete čerpat jakékoliv občerstvení a nápoje v restauraci či na venkovních terasách. Vše lze samozřejmě čerpat na číslo pokoje a hradit až při odjezdu. 

Naše prostory jako celý areál včetně restaurace byl, je a i nadále bude uzavřený areál pouze pro naše hosty.  

Veškeré pokoje v Babymlýně jsou vybaveny plnohodnotnou kuchyňkou a jídelním stolem.

V době pandemického strachu, který na nás přímo či nepřímo působí pernamentně je víc než žádoucí získat pocit pohody a rodinného štěstí než kdy jindy. Tak na to nezapomínejte a plnými doušky čerpejte krásy Národního parku Podyjí, který je obklopen všude kolem nás. Život je děj neměnný, kdy nám nelze vrátit byť jen jeden okamžik o krok zpět a je třeba si umět užívat každého okamžiku. Tak s tímto mottem se loučíme a těšíme se na Vás.

Váš Babyhotel Karolínka tým.