Milí hosté, zde naleznete veškeré důležité ifnormace, které Vás budou zajímat při příjezdu.

 

Vyjádření se k aktuálnímu stavu ke dni 17.12.2020  a nařízení vlády. 

Vážení hosté, z nařízení vlády je provoz dočasně pozastaven a to do 31.12.2020. Situaci bedlivě sledujeme a jakmile si politická scéna vyjasní postup v dalším pokračování, budeme zde ihned informovat. I nadále platí, že na zběsilost této doby platí nejvíce vnitřní pohoda a čerstvý vzduch . Obojí u nás máme přebytek a umíme exlusivně zajistit přímo v srdci Národního parku Podyjí .Tedy nezoufejme a zůstaňme v klidu, nad věcí a ve spojení. Stále totiž platí, že se máme od pravěku až po současnost stále nejlépe , co kdy lidstvo se kdy mělo a to je přeci prima zpráva.

Klikněte a podívejte se, jak se dají užít prima jarní prázdniny s wellness a domácí atmosféře rodinného hotýlku.

stastnarodinkapodzim

 

Niže ponecháváme standardní informace pro přijíždějící hosty, které jsou platné po celý rok.

Rádi bychom Vás tedy chtěli ujistit a vysvětlit, co lze od ubytování očekávat a jaká případná omezení se aplikují v době pobytu aktuálně k dnešnímu dni. I když aktuálně jsou služby pozastaveny, je k této době dosud povoleno dočerpat službu ubytování. Do 22.10.2020 rána zde zveřejníme informaci od asociace hotelů, zda-li je možné dočerpat i již uhrazené pobyty. V březnu letošního roku tomu tak bylo, tedy očekáváme stejné rozhodnutí. Ikdyž je nyní každý z nás netrpělivý, prosím posečkejme do zítřejšího dne, kdy jakékoliv nařízení bude již plnohodnotně vysvětleno. Možná by vás zaujal i náš článek o bezpečnosti našeho ubytování (stačí jen kliknout). 

Při probíhajícím  pobytu můžete čerpat i nadále veškeré služby a naopak některá služba se nabízí nově i ve více variacích. Například snídaně ti, kdo preferují své soukromí mohou nově požádat o přinesení snídaně až ke dveřím svého pokoje. Tato služba je zdarma.  I nadále ti, kdo preferují snídaně standardní formou samoobsluhy v restauraci, mohou nadále takto užívat v případě většinového zájmu.

Naše prostory jako celý areál včetně restaurace byl , je a i nadále bude uzavřený areál pouze pro naše hosty.  

Wellness.  K dispozici máte wellness centrum, kde je přichystána sauna, swimspaa (vířivkobazén) a ve vnitřním traktu pak vyhřívaný slaný bazének. Obě tyto místa jsou vždy určeny jen  pro jednotlivé rodiny, kdy jsou po té řádně vydesinfikovány a připraveny pro další vstupy.

Veškerý personál obsluhuje v ochranných pomůckách a pokud sami nevyhledáte kontakt, vše se děje bezkontaktně. Můžete si v rámci svého ubytování i objednávat po telefonu pizzu , tousty atd. z naší nabídky až na pokoj a nebo využít naší restauraci. Vše záleží na vašem pocitu a pohodlí, které preferujete.

Večeře jsou podávány v restauraci s patřičnými rozestupy . Kdo preferuje i zde požadavek na soukromé stravování, lze podávat večeře do boxu. Zde je příplatek 10kč za box.

Veškeré pokoje v Babymlýně jsou vybaveny plnohodnotnou kuchyňkou a jídelním stolem.

Dle aktuálního nařízení vlády je restaurace vyhrazená pouze pro vlastní hosty i nadále povolena, wellness při zachování vstupu jedné rodiny do prostoru i nadále bez omezení, pokud se nejedná o veřejnost.   Obě tyto podmínky jsou spíše naším krédem v rámci zajištění komfortu našich hostů, tedy k žádné změně nedochází i zde .

Prostory jsou vybaveny rekuperací doplněné o determinační lampy, které likvidují veškeré virové i bakteriální vlivy.

Pro zrušení rezervací tedy není i nadále důvod dle aktuálního nařízení vlády a pojištění pobytu, kdo si jej sjednal zůstává i nadále v platnosti pro případy (jakéhokoliv ) onemocnění tak jak tomu bylo doposud.  Změna rezervací ale možná již není, protože kapacity jsou již rezervovány plně  do konce roku z důvodu dočerpávání  pobytů zrušených v březnu při uzavření ekonomiky. I na dále musíme dbát rovnoměrného rozprostření rezervací, aby byly kapacity pro zachování komfortu a prevence udrženy na poloviční obsazenosti našich zařízení. 

 V době pandemického strachu, který na nás přímo či nepřímo působí pernamentně je víc než žádoucí získat pocit pohody a rodinného štěstí než kdy jindy. Tak na to nezapomínejte a plnými doušky čerpejte krásy Národního parku Podyjí, který je obklopen všude kolem nás. Život je děj neměnný, kdy nám nelze vrátit byť jen jeden okamžik o krok zpět a je třeba si umět užívat každého okamžiku. Tak s tímto mottem se loučíme a těšíme se na Vás.

Váš Babyhotel Karolínka tým.

 

 

Ubytování

pro obě ubytovací zařízení je společná recepce a to v Babymlýně, kde obdržíte klíče a veškeré informace k vašemu pobytu, tedy nejen pro Babymlýn, ale i pro Babyhotel Karolínka. Adresa je Mlýnská 57, 671 03 Vranov nad Dyjí a můžete použít případně i tento odkaz na mapy.

 

Chec IN/ příjezd do ubytování  začína od 15h. Proč? To proto, abychom stihli vše přichystat, vydesinfikovat a zajistili vám dokonalý komfort, který si zasloužíte. Dejte nám prosím tedy tento čas. Děkujeme

Chec OUT/ odjezd    do 10h

 

Úhrada

při příjezdu se hradí zbylá část ubytování. Veškerá konzumace, služby spojené s ubytováním můžete čerpat na své číslo pokoje a hradí se až při odjezdu.  V den odjezdu je pro vás připravena recepce na vyúčtování od 9.30h. Kdo se chce vyhnout zbytečnému čekání, je možné si vyžádat účet již den předem na recepci. To i doporučujem vzhledem k většímu počtu hostů v sezóně. 

 

Nabídka služeb

Při příjezdu obdržíte veškeré informace u paní recepční, nicméně ty stejné uvádíme i zde, abyste byli dokonale připraveni užít si svou dovolenou v maximální míře.

 

Wellness

jistě neuškodí, když při příjezdu už budete mít představu o míře wellness služeb. K tomu vám poslouží tento odkaz.  Je to stejné jako u oblečení. Od S po XL , kdy si každý najde svou míru čerpání služeb ve wellness. 

 

Parkování

Hosté v Babyhotelu Karolínka mají parkoviště přímo před ubytováním  a je vyhrazeno pouze pro hosty Babyhotelu Karolínka. Je placené 20kč za den a počet míst odpovídá počtu pokojů. 

Hosté v Babymlýně mohou krátkodobě zaparkovat přímo u vstupu do Babymlýna, po vyložení věcí je nutné vozidlo odstavit na našem vyhrazeném parkování,v blízkém okolí od ubytování. Je to z důvodu krajinného rázu  NP.Podyjí a současně i památkové zóny, kdy zkrátka vozidla se již do těchto zón nemohou vejít při současném stavu vozidel. Současně je nezbytné zajistit i pro ostatní příjíždějící  hosty  prostor pro vyložení, aníž by omezili provoz v okolí. Prosíme  tedy  o respektování dočasného parkování. mapka parkování k dispozici v recepci.

 

Pokud vlastníte elektromobil jste na správném místě, protože přímo u Babymlýnu je k dispozici rychlonabíječka. Více informací zde.

 

Provoz recepce

recepce je tedy společná pro obě zařízení a je v provozu denně od 7-19h. Po tuto dobu můžete čerpat jakékoliv občerstvení a nápoje v restauraci či na venkovních terasách. Vše lze samozřejmě čerpat na číslo pokoje a hradit až při odjezdu.