Milí hosté, zde naleznete veškeré důležité ifnormace, které Vás budou zajímat při příjezdu a to aktuálně , ale i třeba po celý rok. 

Ale milí hosté,  myslete na to, že jsme tady pro vás, moc se na vás těšíme a proto jsme zkusili místo rozsáhlých právních  výkladu vám sdělit stručně podmínky pro ubytování.

Opatření kvůli COVID-19

Podmínky ubytování dle aktualizace (1.11.2021).

Hosté se smějí ubytovat v případě, že nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a zároveň splňují jednu z těchto podmínek:

 • Prokáží se negativním PCR testem (platnost nově pouze 72 hodin). 
 • Prokáží se antigenním testem (platnost nově 24 hodin; test byl proveden na veřejném odběrovém místě)
 • Podstoupili kompletní očkování proti covid-19 a prokáží se certifikátem. Od poslední dávky muselo uplynout alespoň 14 dnů.
 • Prodělali onemocnění covid-19, uplynula jim doba nařízené izolace a od prvního pozitivního PCR nebo POC antigenního testu neuběhlo více než 180 dnů.
 • Podstoupí preventivní antigenní samotest při vstupu do provozovny s negativním výsledkem. 

                   

S ohledem na bezpečnost hostů jsme v souvislosti s epidemií coronaviru přijali zvýšená hygienická opatření.

Společné prostory:

 • Recepce, vstupní hala, restaurace a další společné prostory hotelu jsou pravidelně dezinfikovány.
 • Ve společných prostorách, wellness a toaletách jsou k dispozici zásobníky s dezinfekcí.
 • Ve společných prostorách hotelu noste prosím roušku.
 • Udržujte prosím rozestupy 2 metry.

Pokoje:

 • Neprobíhá denní úkllid. Výměna ručníků a povlečení pouze na vyžádání.
 • Zvýšenou měrou dbáme na závěrečný úklid pokojů. Kontaktní plochy (kliky, vypínače atp.) dezinfikujeme.

Restaurace:

 • Časté čištění stolů a kontaktních ploch dezinfekcí.
 • Mytí nádobí probíhá při teplotě nad 60 °C.

 

V případě dalších dotazů, kontaktujte prosím recepci.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

A co když se svět začně opět v budoucnu točit po zpátku a bláznit? V případě vládního nařízení o omezení ubytovacích služeb přecházíme automaticky na nájemní smlouvu. Wellness a bazény jsou pro vás k dispozici v privátním režimu a stravování je i nadále možné využít výdejním okénkem.

I nadále platí, že na zběsilost této doby platí nejvíce vnitřní pohoda a čerstvý vzduch. Obojí u nás máme přebytek a umíme exlusivně zajistit přímo v srdci Národního parku Podyjí.Tedy nezoufejme a zůstaňme v klidu, nad věcí a ve spojení.  aktualizováno 2.11.2021

Informace níže pro přijíždějící hosty, které jsou platné po celý rok.

Ubytování

Pro obě ubytovací zařízení  (Babyhotel Karolínka i Babymlýn) je společná recepce v Babymlýně, kde obdržíte klíče a veškeré informace k vašemu pobytu. Adresa je Mlýnská 57, 671 03 Vranov nad Dyjí.   (A prQR kod recepce mapaotože jsme pro google moc mladí, tak s navigací je trochu potíž. Stačí kliknout  nebo vyofit QR kod a nechat  se navigovat.

Chec IN (možnost ubytovat se)  začína od 14 hod. (červenec a srpen od 15 hod.) Proč? To proto, abychom stihli vše přichystat, vydesinfikovat a zajistili vám dokonalý komfort, který si zasloužíte. 

Chec OUT (ukončení ubytování) do 10 hod. (ale pokud máte chuť si ještě skočit po snídani do wellness, domluvte se na recepci). I cesta má být součást dovolené, nikoliv utrpením, tak na to nezapomeňte.

Úhrada

Při příjezdu se hradí zbylá část ubytování. Veškerá konzumace, služby spojené s ubytováním můžete čerpat na své číslo pokoje a hradí se až při odjezdu.  V den odjezdu je pro vás na recepci připraveno vyúčtování od 9.30h. Kdo se chce vyhnout zbytečnému čekání, je možné si vyžádat účet již den předem na recepci (doporučujeme vzhledem k většímu počtu hostů v hlavní sezóně). 

Platí se hotově. Proč? Protože banky stále zdražují nám podnikatelům poplatky. Protože 1min od nás je bankomat. A protože krom bank platíme i softwar.frimám za tuto volbu. Raději nebudeme zdražovat a promítat tyto náklady do ceny ubytování vám hostům, za které jsme moc rádi a zachováme ceny. Odkaz na bankomat je zde.(stačí opět jen kliknout a sami vidíte vzdálenost od recepce).

Nabídka služeb

Při příjezdu obdržíte veškeré informace u paní recepční, nicméně ty stejné uvádíme i zde, abyste byli dokonale připraveni užít si svou dovolenou v maximální míře.

Wellness

K dispozici máte wellness centrum, kde je přichystána sauna, swim spa (vířivka s bazénkem) a ve vnitřním traktu pak vyhřívaný slaný bazének. Swim spa a sauna je místo určeno jen pro jednotlivé rodiny, poté jsou řádně vydesinfikovány a připraveny pro další vstupy. Více informací naleznete na našich webových stránkách pod "wellness a služby".

Parkování

Hosté v Babyhotelu Karolínka mají parkoviště přímo před ubytováním  a je vyhrazeno pouze pro hosty Babyhotelu Karolínka.  

Hosté v Babymlýně mohou krátkodobě zaparkovat přímo u vstupu do Babymlýna, po vyložení věcí je nutné vozidlo odstavit na našem vyhrazeném parkování v blízkém okolí od ubytování. Je to z důvodu krajinného rázu NP Podyjí a současně i památkové zóny, kdy zkrátka vozidla se již do těchto zón nemohou vejít při současném stavu vozidel. Současně je nezbytné zajistit i pro ostatní příjíždějící hosty prostor pro vyložení, aníž by omezili provoz v okolí. Prosíme  tedy  o respektování dočasného parkování. Mapka parkování k dispozici v recepci.

Pokud vlastníte elektromobil jste na správném místě, protože přímo u Babymlýnu je k dispozici rychlonabíječka. Více informací zde.

Provoz recepce

Recepce je tedy společná pro obě zařízení a je v provozu denně od 7-19h (při běžném provozu). Po tuto dobu můžete čerpat jakékoliv občerstvení a nápoje v restauraci či na venkovních terasách. Vše lze samozřejmě čerpat na číslo pokoje a hradit až při odjezdu. 

Naše prostory jako celý areál včetně restaurace byl, je a i nadále bude uzavřený areál pouze pro naše hosty.  

Veškeré pokoje v Babymlýně jsou vybaveny plnohodnotnou kuchyňkou a jídelním stolem.

V době pandemického strachu, který na nás přímo či nepřímo působí permanentně je víc než žádoucí získat pocit pohody a rodinného štěstí než kdy jindy. Tak na to nezapomínejte a plnými doušky čerpejte krásy Národního parku Podyjí, který je obklopen všude kolem nás. Život je děj neměnný, kdy nám nelze vrátit byť jen jeden okamžik o krok zpět a je třeba si umět užívat každého okamžiku. Tak s tímto mottem se loučíme a těšíme se na Vás.

Váš Babyhotel Karolínka tým.