Nově jsme pro vás a i veřejnost zprovoznili nabíjecí stanici  v našem novém penzionu Babymlýn vedle Babyhotelu Karolínka.

Dobíjecí stanice je přístupná nonstop.

GPS lokace:48°53'39.5"N 15°48'50.6"E                    48.894292, 15.814068                

V rámci otevírací doby recepce  Babymlýnu (7-19h) si můžete  v recepci vyzvednout naší dobíjecí kartu a při platbě hotově získáte 20% slevu. 

Nabíjení pro naše hosty: při příjezdu obdrží host na vyžádání dobíjecí kartu po celou dobu svého pobytu s 20% slevou při platbě hotově při konci pobytu. 

Nabíjení pro veřejnost:  V rámci otevírací doby recepce (7-19h) lze vyzvednou  naší kartu a při platbě hotově získat 20% slevu .  Mimo tuto pracovní dobu, nebo dle svého uvážení  můžete samozřejmě nabíjet skrze své certifikované karty, případně si jí přes aplikaci (barcode je na stanici ) ihned zaregistrovat  a uhradit platební kartou online po nabití, jak jste zvyklí.

Ti, jenž nejsou ubytovaní si mohou samozřejmě chvíli při nabíjení strávit při dobré kávě v naší restauraci s pokrytím wifi, či na letní zahrádce s občerstvením a odpočinout si. Nabíjecí stanice může současně nabíjet dvě vozidla. Poměr výkonu si sama reguluje dle kapacity jednotlivých vozidel.

Tarif pro nabíjení standard                       10Kč / KW

minutová sazba                                           0Kč

Mennekes, výkon  2x 22 kw. Typ zásuvek 2x Typ 2 (zámek)nabíjecí stanicepiktogramelektroauta